KDO BUDE HODNOTIT?

date: April 1, 2014

Představujeme vám porotu, která bude hodnotit 7DAYZ videa, ale i archivní videa přihlášeny do nášho contestu.

Martin

Martin Šec (Kameraman) 
Pracoval na řadě dokumentů, hudebních videí, televizních reklam, natočil 5 řad úspěšných seriálů a 27 televizních filmů. Byl opakovaně oceněn asociací českých kameramanů  a za film Cigán byl v roce 2012 televizní akademií oceněn jako nejlepší kameraman roku.

Lukas

Lukáš Tvrdoň (Sound design, hudební režie)
Za posledních 10 let pracoval na řadě sportovních spotů a dokumentů. V současnosti se věnuje výrobě dokumentů v produkci ČT, vývoji audia počítačových her a tvorbě rozmanitých komerčních spotů.

vavvra

Vavřinec Hradilek (Vodní slalomář a kajakář)
Český vodní slalomář, kajakář závodící v kategorii K1. Je stříbrným medilistou z Olympiády v Londýně a mistrem světa z roku 2013. Vedle toho je spoluautorem řady úspěšných adrenalínových videí zejména z oblasti vodních sportů.
 

Honza

Jan J. Nedvěd (Filmová hudba) 
Zpěvák, hudební skladatel, muzikant tělem i duší, úspěšný dabér – to je Jan J. Nedvěd. Frontman hudební skupiny Bek Ofis má na svém kontě úspěchy v ČR i zahraničí. V předchozím roce se jeho skladby Over My Shoulder a Waterfall dostaly do playlistů 40 evropských rádií.

LIP copy

LIP Production (Filmová produkce) 
Mladá, aktivní a progresivní filmová produkce, která stojí za vznikem řady úspěšných videoklipů a filmových projektů. Za zmínku stojí ocenění Českým Slavíkem za Videoklip roku 2013, nominace na cenu Anděl 2012, 2013, Speciální cena Hl. města Prahy na MFOF 2012 a nominace na Dokument roku 2013.

ilp2

Life is Porno (Label)
Street label a lifestylová značka, která organizuje a podporuje množství zajímavých projektů a osobností z oblasti sportu a kultury.