POROTA 7DAYZ FILM CONTESTU 2015

date: January 28, 2015

Představujeme vám porotu, která bude hodnotit 7DAYZ videa, ale i archivní videa přihlášeny do nášho 7DAYZ Film Contestu.

Vavřinec Hradilek (Vodní slalomář a kajakář)
Předsedou poroty je stříbrný medailista z Olympiády v Londýně a mistr světa ve vodním slalomu z roku 2013. V minulé sezóně ho zbrzdilo zranění, no nyní je už opět připraven dobývat stupně vítězů v divoké vodě. Vávra je zároveň spoluautorem řady úspěšných adrenalinových videí zejména z oblasti vodních sportů, jako třeba jeho poslední projekt Feel The Flow ve spolupráci s LIP Production.

VavraHradilek_Troja RB

Jan Baset Střítežský (Kameraman)
Kameraman hraných i dokumentárních filmů pro kina a televizi. V jeho portfoliu najdete také řadu videoklipů a reklam. Pod jeho kameramanským okem vzniklo mnoho slavných titulů jako například Malé Veličkosti, Fair play, Díra u Hanušovic, nebo Dům. A v neposlední řade film Alois Nebel, za kterého byl nominován na Českého lva.

Baset_FB

Hana Třeštíková (Filmová producentka a radní pro kulturu Prahy 7)
Producentka dokumentárních filmů ve své společnosti Produkce Třeštíková. K její tvorbě patří dokument o skupině Ztohoven; Občan K., dokumentární portrét Vojta Lavička: Nahoru a dolů a film Šmejdi, který získal cenu Český lev za nejlepší dokumentární film roku 2013. V říjnu 2014 byla v komunálních volbách zvolena za Praha 7 Sobě a stala se zastupitelkou a radní pro kulturu.

FB Hanka

Lukáš Tvrdoň (Sound designer, hudební režie)
Věnuje se převážně zvukové postprodukci TV reklam ve studiu Beep, selfpromo spotům TV Prima a herních projektů Keen Software House. Za posledních 10 let pracoval na řadě sportovních spotů a dokumentů a v portfoliu má i řadu českých skateboardových, snowboardových a bike videí.

lukas tvrdon

Radek Karkys (Režisér)
Radek Karkys je režisérem zejména sportovních filmů a videoklipů ve vlastní filmové společnosti LIP Production. Je autorem legendární série snowboardových filmů s názvem Snowporning, kterého pátý díl měl premiéru koncem minulého roka. Na sérii Snowporning se chystá navázat svým novým projektem s názvem Wakeporning, který představí na jaro. Je držitelem několika různých ocenění – Český Slavík za Videoklip roku 2013, nebo Speciální cena Hl. města Prahy na MFOF 2012.

Karkys